Price: ₹568
one-size
| Material | Polyester |
| Color | Blue |
| Type | Abdominal Massage Patch |
| Interface | Micro USB |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| Batteries Included | No |
| Length | 7.7 in |
| Width | 6.9 in |
| Height | 0.6 in |
| SKU | sb2312101973318158 |